GICLEE

PRACE ORYGINALNE:

Wszystkie prace mają ustalane ceny indywidualnie. Prace w podobnych formatach mogą się znacząco różnić cenami.


GICLEE – LIMITOWANE WYDUKI WYBRANYCH PRAC

Giclée / zwana również inkografią / jest sposobem wykonywania profesjonalnych grafik. Giclée to uznany na całym świecie rodzaj druku – reprodukcji artystycznej. Prace są drukowane na podłożach najwyższej jakości, bezkwasowych, bez wybielaczy optycznych, produkowanych przez firmy posiadające ogromne doświadczenie w druku artystycznym. Wszystkie użyte materiały, zarówno papier jak i tusze, dzięki specjalistycznemu procesowi wytwarzania, są naturalnie odporne na upływ czasu.

Oferowane prace są wykonywane w limitowanych nakładach maksymalnie 10 egzemplarzy. Każda praca jest oryginalnie sygnowana przez artystę. Każdy egzemplarz w edycji ma swój własny numer. Edycja nie jest dodrukowywana. Wszystkie wydrukowane egemplarze są ewidencjonowane w prowadzonym przez artystę repzytorium.

Posiadanie grafik giclee pozwala na obcowanie ze sztuką na co dzień w miejscu pracy czy w domu. Grafika Giclee może być doskonałym prezentem. Z uwagi na jakość użytego materiału, limitowane nakłady, wartości artystyczne pracy, autentyczną sygnaturę artysty z czasem zyskują wartość kolekcjonerską.

Dla odróżnienia grafik giclee od oryginałów, wydruki są powiekszone w stosunku do oryginału.

Grafiki giclee można zamówic bezpośrednio u artysty lub we współpracujących galeriach.

LUMARTE